A Wigner Középiskola országosan elismert szakközépiskolaként a műszaki szakemberképzés jelentős bázisa.

Az intézmény alapítványi fenntartásban működik. A tanulóktól alapítványi hozzájárulást kérünk.

Hírek, események

• “Honvédelem Ifjú Tudósa” pályázat

November 13-án került sor a Magyar Hadtudományi Társaság “Honvédelem Ifjú Tudósa” országos pályázat eredményhirdetésére a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campusán. Szabó Gergő /12.K/ dolgozata I. helyezést, Jekkel Patrik és Nagy Zoltán /11.B/ dolgozata IV. helyezést ért el. A díjakat Benkő Tibor honvédelmi miniszter adta át. Gratulálunk!

• Megyei Diákolimpia

Október 25-én a Megyei Diákolimpián az iskola kézilabda csapata III. helyezést ért el. Gratulálunk!

• Készülünk a 2019/2020. tanévre:

• Országos Haditorna Verseny 2018

Ma került megrendezésre az Országos Haditorna Verseny Megyei Döntője. Az iskola 3. csapata (Burg Ádám-9.K, Gergely Dominik-10.K, Major Kristóf-9.K, Nagy Ádám-10.K) V. HELYEZÉST; a 2. csapat (Borók Dániel-9.K, Jónás Dávid-10.K, Kis Kristóf-9.K, Varbai Péter-10.K) IV. HELYEZÉST; a Wigner 1. csapat (Bacsó Dániel-9.K, Gulyás Simon-10.K, Lénárt Márk-11.B, Váradi Márió-11.K, Vona Csaba-11.K) I. HELYEZÉST ért el! Az 1. csapat képviseli Heves megyét a jövő évi országos döntőn!!! Gratulálunk!

• Újabb versenyeredmény:

Lénárt Márk (11.B) a Heves Megyei Duatlon Diákolimpia múlt heti döntőjében 4. helyezést ért el.
    Gratulálunk!

• A 2018/2019. tanév első versenyeredménye:

Daru Krisztián (10.K) a múlt héten megrendezett Junior Ökölvívó Magyar Bajnokságon ezüstérmet szerzett.
    Gratulálunk!

• Természettudományi Tehetséggondozó Tábor

Az Eszterházy Károly Egyetem Természettudományi Tehetséggondozó Táborában vettek részt diákjaink.

• Megyei Katasztrófavédelmi Verseny

A Városi Katasztrófavédelmi Verseny megnyerése után április 11-én a Megyei Katasztrófavédelmi Versenyen is I. helyezést ért el az iskola csapata (tagjai: Eszenyi Bence, Lénárt Márk, Zagyva Bálint és Zimány Gergő - 10.B osztályosok).
    Gratulálunk, irány az országos döntő!

• Tájékoztató nap szülőknek, pedagógusoknak, tanodai munkatársaknak

Tematikája, címe:
    A hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű gyermekeket nevelő családok jelenleg elérhető támogatási fajtái, típusai.
    Előadást tart: Dr. Palotai Zsuzsanna

Wigner Jenő

(1902, Budapest - 1995, Princeton)
magyar származású Nobel-díjas fizikus
  • "Milyen nagyszerű az, hogy az emberi ész képes egy gondolatot a másikhoz fűzni, képes a következtetésekből csodálatos épületet - erős épületet - alkotni."

Wigner Jenő