Email: wigner@wigner.sulinet.hu

A Wigner Jenő Szakképző Intézmény, országosan elismert iskolaként a műszaki szakemberképzés jelentős bázisa.

Az intézmény alapítványi fenntartásban működik.

Hírek, események

• >>> REGISZTRÁCIÓ <<<

• Országos Haditorna Verseny

Az Országos Haditorna Verseny megyei döntőjén, a szakadó eső ellenére tarolt a Wigner. Az 1. csapat (Bacsó Dániel, Borók Dániel, Kerek Krisztián, Révész Krisztofer) I. helyezést; a 2. csapat (Burg Ádám, Máté Botond, Sütő Csaba, Végh Máté) II. helyezést; a 3. csapat (Csorba Loretta, Czinege Szintia, Kakuk Gréti, Surányi Michaela) VII. helyezést ért el. Gratulálunk!

• Országos Honvédelmi Járőrverseny

A szeptember 25-én, Pákozdon, 44 csapat részvételével megrendezett Országos Honvédelmi Járőrversenyen a Wigner csapata a 9. helyezést érte el. A csapat tagjai: Borók Dániel (11.K), Kerek Krisztián (9.K), Máté Botond (9.K) és Révész Krisztofer (9.K). Gratulálunk!

• Motivációs tábor

Háromnapos motivációs táboron vettek részt a 9. évfolyamos honvéd kadétok.
    Egy-két pillanatkép

• Eger Kiváló Pedagógusa

Az augusztus 20-i városi ünnepség keretében kerültek átadásra a pedagógusnapi elismerések. Itt vehette át Bárány János tanár úr az Eger Kiváló Pedagógusa kitüntetést. Gratulálunk!

• Szakképzés a Wignerben. Részlet az M1 híradójából.

• Újabb országos versenyeredmény.

• Hadtudomány Ifjú Tudósa

"Hadtudomány Ifjú Tudósa"
    Országos I. helyezés

• ARDUINO MIKROKONTROLLER PROGRAMOZÁS, ROBOTÉPÍTÉS SZAKKÖR

Ingyenes szakköri foglalkozások minden Szerdán a 7. és 8. órában a 10-es teremben!!!!

• NATO 20 vándorkiállítás

EGER TELEVÍZIÓ

Megnyílt a NATO 20 vándorkiállítás.
    Megtekinthető az iskola könyvtárában, 2019. november 27. -től 2019. december 04. -ig.

• Wigner Jenőre emlékeztünk a Tudomány Napján

EGER TELEVÍZIÓ

Intézményünk névadójáról emlékeztünk meg a Tudomány Napjához kapcsolódóan. A Magyar Tudomány Ünnepének idei mottója: értékteremtés.

• KADETTAVATÓ 2019

HEOL      EGER TELEVÍZIÓ

Az ünnepségen Busák István igazgató köszöntötte a kadett-jelölteket, majd a honvédelmi nevelést célzó Kadét programban résztvevő diákok maguk közé fogadták a kilencedikes tanulókat. A rendezvényt többek között tiszteletét tette dr. Pajtók Gábor kormánymegbízott, Mirkóczki Ádám polgármester és Berecz Mátyás alpolgármester.

Wigner Jenő

(1902, Budapest - 1995, Princeton)
magyar származású Nobel-díjas fizikus
  • "Milyen nagyszerű az, hogy az emberi ész képes egy gondolatot a másikhoz fűzni, képes a következtetésekből csodálatos épületet - erős épületet - alkotni."

Wigner Jenő