A Wigner Középiskola országosan elismert szakközépiskolaként a műszaki szakemberképzés jelentős bázisa.

Az intézmény alapítványi fenntartásban működik. A tanulóktól alapítványi hozzájárulást kérünk.

Hírek, események

• ARDUINO MIKROKONTROLLER PROGRAMOZÁS, ROBOTÉPÍTÉS SZAKKÖR

Ingyenes szakköri foglalkozások minden Szerdán a 7. és 8. órában a 10-es teremben!!!!

• NATO 20 vándorkiállítás

EGER TELEVÍZIÓ

Megnyílt a NATO 20 vándorkiállítás.
    Megtekinthető az iskola könyvtárában, 2019. november 27. -től 2019. december 04. -ig.

• Wigner Jenőre emlékeztünk a Tudomány Napján

EGER TELEVÍZIÓ

Intézményünk névadójáról emlékeztünk meg a Tudomány Napjához kapcsolódóan. A Magyar Tudomány Ünnepének idei mottója: értékteremtés.

• KADETTAVATÓ 2019

HEOL      EGER TELEVÍZIÓ

Az ünnepségen Busák István igazgató köszöntötte a kadett-jelölteket, majd a honvédelmi nevelést célzó Kadét programban résztvevő diákok maguk közé fogadták a kilencedikes tanulókat. A rendezvényt többek között tiszteletét tette dr. Pajtók Gábor kormánymegbízott, Mirkóczki Ádám polgármester és Berecz Mátyás alpolgármester.

Wigner Jenő

(1902, Budapest - 1995, Princeton)
magyar származású Nobel-díjas fizikus
  • "Milyen nagyszerű az, hogy az emberi ész képes egy gondolatot a másikhoz fűzni, képes a következtetésekből csodálatos épületet - erős épületet - alkotni."

Wigner Jenő