A Wigner Középiskola országosan elismert szakközépiskolaként a műszaki szakemberképzés jelentős bázisa.

Az intézmény alapítványi fenntartásban működik. A tanulóktól alapítványi hozzájárulást kérünk.

Levelező képzés

Jelentkezési lap a gimnáziumi érettségire felkészítő levelező képzésére

11. évfolyam:
A beiratkozás és az első konzultáció időpontja: 2017. szeptember 19. (kedd) 15:00, 107. terem
A beiratkozáshoz szükséges:
  • 3 500 Ft beiratkozási díj;
  • 60 000 Ft éves tandíj (részletfizetés igénybe vehető, a beiratkozáskor minimum 10 000 Ft első részlet befizetése kötelező);
  • a jelentkezési lap mellé le nem adott, hiányzó iratok bemutatása.

A 11. évfolyam órarendje:
12. évfolyam:
Az első konzultáció időpontja: 2017. szeptember 19. (kedd) 15:00, 108. terem

A 12. évfolyam órarendje:
Információk
Az iskolarendszerű felnőttoktatás a levelező képzés munkarendje szerint szerveződik.
A képzés időtartama 2 év.
A tanórákat minden héten kedden és csütörtökön délután 15:00-tól 19:15-ig tartjuk.

A jelentkezés feltétele:
Bármilyen rendszerben szerzett szakmunkás bizonyítvány vagy befejezett 10. évfolyamos középiskolai bizonyítvány.

A jelentkezés módja:
A pontosan kitöltött jelentkezési lapot, a születési anyakönyvi kivonat másolatát (személyi igazolvány másolatát)
és korábbi végzettséget igazoló bizonyítvány másolatát postán vagy személyesen az iskola titkárságára kell eljuttatni.
A jelentkezési lap átvehető a titkárságon illetve letölthető az iskola weboldaláról.

A jelentkezés határideje:
2017. augusztus 18.

Megfelelő számú jelentkező esetén indítjuk a képzést.

A beiratkozás feltételei:
Kitöltött, aláírt beiratkozási lap
végzettséget igazoló, eredeti dokumentumok bemutatása
az első félévre esedékes térítési díj befizetése